רשימת משתתפים

מס' משתתפים: 257
# שם מין מקצה קבוצה קטגוריה מועדון סטאטוס
1 שרון כספי נקבה מרוץ 10 ק"מ - הרשמה מאוחרת נשים Trimax שולם
2 Asaf Heldi זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים סובב עמק שולם
3 Chen Santar נקבה חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת נשים ללא מועדון שולם
4 David Hutton זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים אחר שולם
5 Eugene Agichtein זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים ללא מועדון שולם
6 michel guez זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים ללא מועדון שולם
7 Mikael Sitruk זכר מרוץ 10 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים Trimax שולם
8 nir harel זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים תושבי חוף הכרמל שולם
9 Sari Nash נקבה מקצה שליחים שלשות - הרשמה מאוחרת We Eat Usain Bolt For Breakfast נשים ללא מועדון שולם
10 Sophia Nash נקבה מקצה שליחים שלשות - הרשמה מאוחרת We Eat Usain Bolt For Breakfast נשים ללא מועדון שולם
11 Trevor Shacknofsky זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים ללא מועדון שולם
12 vanessa nash נקבה מקצה שליחים שלשות - הרשמה מאוחרת We Eat Usain Bolt For Breakfast נשים ללא מועדון שולם
13 victoria katz נקבה מקצה שליחים שלשות - הרשמה מאוחרת רצי דרור קבוצה ז נשים רצי דרור שולם
14 vladimir chertan זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים ללא מועדון שולם
15 Wendy Halloun נקבה חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת נשים ללא מועדון שולם
16 אבי חנינה זכר מקצה שליחים שלשות - הרשמה מאוחרת זר לא יבין גברים זר לא יבין שולם
17 אבי טובי זכר מקצה שליחים שלשות - הרשמה מאוחרת מדרחוף גברים Trimax שולם
18 אבי שוורץ זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים ללא מועדון שולם
19 אביטל שיפמן נקבה מרוץ 10 ק"מ - הרשמה מאוחרת נשים Trimax שולם
20 אבירם ברנס זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים Trimax שולם
21 אבירם קמין זכר מרוץ 10 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים ללא מועדון שולם
22 אבירם שליט זכר מקצה שליחים שלשות - הרשמה מאוחרת רצי דרור ה גברים רצי דרור שולם
23 אודי אפרון זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים Kovo2 Max שולם
24 אודי בן יעקב זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים איילות שולם
25 אוהד גלזר זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים ללא מועדון שולם
26 אולגה דונין נקבה מרוץ 10 ק"מ - הרשמה מאוחרת נשים ללא מועדון שולם
27 אופק ציפרמן זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים ללא מועדון שולם
28 אורגד מירון זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים רצי מנשה שולם
29 אורי סדובסקי זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים חבר שולם
30 אוריאל רוזנפלדר זכר מרוץ 10 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים Trimax שולם
31 אורית טובי נקבה מקצה שליחים שלשות - הרשמה מאוחרת מדרחוף נשים Trimax שולם
32 אורן גבאי זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים צה"ל ונכי צה"ל שולם
33 אורן הוז זכר מקצה שליחים שלשות - הרשמה מאוחרת זר לא יבין גברים זר לא יבין שולם
34 אורן מאייר זכר מרוץ 10 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים ללא מועדון שולם
35 אורנה טובי נקבה מקצה שליחים שלשות - הרשמה מאוחרת מדרחוף נשים Trimax שולם
36 אורנה פשטצקי נקבה חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת נשים Trimax שולם
37 איגור יפרמוב זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים ללא מועדון שולם
38 אייל דוכן זכר חצי מרתון 21.1 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים ללא מועדון שולם
39 אייל פרופטה זכר מרוץ 10 ק"מ - הרשמה מאוחרת גברים Trimax שולם
40 איל שמעי זכר מקצה שליחים שלשות - הרשמה מאוחרת רצי דרור ה גברים רצי דרור שולם