תכנית "צעד קטן לשינוי גדול"

"גם מסע בן אלף מייל מתחיל בצעד קטן אחד", אמר המהפכן הסיני מאו טסה טונג.
מאת מקסים שחף

תכנית "צעד קטן לשינוי גדול"

 

כל אחד יכול- צעד קטן לשינוי גדול.
כי הגיע הזמן להתחיל, ועדיף ברגל ימין...

 

"גם מסע בן אלף מייל מתחיל בצעד קטן אחד", אמר המהפכן הסיני מאו טסה טונג, ואילו רובנו אינם מכירים את סופו של המשפט שממשיך: "וגם מסתיים בצעד קטן אחד". נראה כי זהו למעשה לב לבו של כל תהליך: בחיים אין דילוגים קוונטיים, כלומר אין מעבר בין שתי נקודות מרוחקות באפס זמן. בהצלחות אין הנחות- שינויים מהותיים וחיוביים בחיים לוקחים זמן, אנרגיה ולא אחת מצריכים גם דם, יזע ודמעות. וזה גם מה שיפה בטבע: הוא דוגל בתהליכים, ותהליכים מתחילים בצעדים קטנים. מי מאיתנו לא היה רוצה להיכנס לקצת 

כושר? להיות בריא וחזק, ואולי אף להשיל מספר ק"ג ולחטב את הגוף? אבל לא פעם אנחנו מהססים. אנחנו פוחדים מכשלון, או חוששים ממאמץ יתר, או שסתם אף פעם לא קיבלנו דחיפה חזקה מספיק ואין לנו מודעות מספקת לעד כמה אנחנו רוצים ומסוגלים להצליח.
כשאתם מהססים אם בכלל כדאי להתחיל וחוששים מאי הצלחה, זכרו כי צעד ראשון בונה אמון עצמי, ואחר כך- פשוט ממשיכים לרוץ. מקסים שחף, המאמן המנוסה, וחברת טרימקס שבבעלותו, לא יאפשרו לכם להיכשל בהגשמת שאיפותיכם. הם כאן כדי לעזור לכם וללוות אתכם, החל מהצעד הקטן האחד, ועד ליעד הנכסף הטמון בלב לבו של המסע. ועל הדרך, נלמד גם ליהנות מהדרך.

 

ואיזו דרך מאתגרת ומספקת זו תהיה! אימוני טרימקס מתמקדים בענפי ספורט הדורשים פיתוח סף אירובי לבניית כשירות פיזית וסבולת ובהם ריצה, רכיבת אופניים, שחייה, ושילוב שלושת ענפים אלה בטריאתלון. בסיס אירובי מהווה את אבן הפינה עבור מתאמנים בכל ענפי הספורט ובכל הרמות והגילאים ומוטוריזציה אירובית גדולה יותר שורפת אנרגיה בצורה יעילה יותר ומשפרת את תהליכי חילוף החומרים בגוף.

 

אנו בחברת טרימקס מאמינים כי כל ספורטאי הינו יחיד ומיוחד מכל בחינה אפשרית- כל אחד מגיע מרקע ספורטיבי, מצב בריאותי, יכולת אישית ואורח חיים משלו, וכל אחד אוחז בשאיפות אישיות שונות. בטרימקס הדגש הינו בבנייתן ובהתאמתן הדינמית של תכניות אימונים אישיות והדרגתיות המיועדות להגשים את כלל צרכי המתאמן, לפי הגדרה משותפת של יעדים אישיים ותוך הקפדה על בריאות ומניעת פציעות. התכניות האישיות נבחנות ומעוצבות באופן שוטף בהתאם להתפתחות האישית והמקצועית של כל מתאמן ובכפוף ליעדים ההולכים ומשתכללים לאורך תהליך האימון.

 

אנו מאמינים שהתקדמות שקולה, איטית ובטוחה, עמה מרגיש בנוח המתאמן, ושימוש במגוון רחב של פעילויות Conditioning (אימון במספר תחומים ובדרכים מגוונות על מנת לשפר את הביצועים הכוללים), משיגים את התוצאה הטובה ביותר לאורך זמן ומגשימים את מירב ההנאה מהתהליך.

 

תכנית "צעד קטן לשינוי גדול" של חברת טרימקס נותנת מענה מקיף לדרישה ההולכת וגוברת של אנשים רבים, שאין להם בהכרח רקע קודם בספורט או שזמן רב לא עסקו בפעילות גופנית, המבקשים להתחיל את השינוי ולמצוא פתרון משולב לשיפור אורח חייהם באמצעות ספורט, ייעוץ תזונתי והדרכה וליווי מקצועיים.

 

אז כדי להתחיל את המסע שלך ברגל ימין- מקסים שחף, המאמן המנוסה ובעליה של חברת טרימקס, ישמח לפגוש אותך בפגישה אישית בה יענה על כל שאלותיך, יציג בפניך את החברה, פילוסופיית האימון שלה ואפשרויותיך להשתלב ולהתקדם בתוכה.

 

לאחר פגישה זו, בה תציבו יחד מטרות ויעדים, תתוכנן ותותאם לך ולאורח חייך תכנית אימונים ייחודית ואישית, שתעלה לאתר האינטרנט של טרימקס. אל תכנית האימון האישית יכול המתאמן לגשת מכל מקום ובכל זמן באינטרנט דרך אתר החברה, במתחם אישי מאובטח הניתן לצפייה, לעדכון ולמעקב על ידי המתאמן ומאמנו בלבד. כך אנו מבטיחים קשר תמידי עם מתאמנים מכל הארץ והעולם בכל זמן ואצבע על הדופק בכל מה שנוגע להתפתחות מתאמנינו ובהתאמה דינמית של האימונים, התזונה וההמלצות, תוך מעקב ומשוב בכל שלב בהתקדמות המתאמן.

 

אנו מציעים תוכניות אימון מגוונות ומסגרת לפיתוח עמידות ספורטיבית עבור הגשמת מגוון מטרות אישיות- החל מבניית כושר בסיסי לשיפור איכות החיים וכלה בהכנה אינטנסיבית לספורט תחרותי, בליווי ייעוץ תזונתי והדרכה מקצועית.

 

מקסים שחף מזמין אותך להפסיק להסס ולהתחיל את השינוי כבר עכשיו וישמח להשיב לך על כל שאלה באימייל או בטלפון. בנוסף, ישמח מקסים גם להיפגש עמך לפגישת היכרות בחינם ובניית תוכנית אישית עבורך, או להזמינך לאימון ניסיון בכל אחד מתחומי פעילותינו, אף הוא בחינם- ללא כל התחייבות- כדי שתהיה בטוח שהגעת אל המקום הנכון, וכדי שתוכל להתרשם (בעיקר מעצמך) ולהכיר את האנשים העומדים להוות חלק משמעותי ביותר בתהליך השינוי בחייך.

 

 

להרשמה ולפרטים נוספים-

מקסים שחף omaxim@bezeqint.net
טלפון: 054-4557767